سوالات متداول

Vpayment | سوالات متداول Vpayment تلاش نموده است تا مجموعه ای از سوالات متداول که ممکن است کاربران محترم ما با آن روبرو شوند را به منظور تسهیل استفاده از خدمات سایت وی پیمنت، آماده و پاسخ دهد. کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با وی پیمنت، این بخش  را ملاحظه فرمایید. تعدادی از سوالات متداول ، در بخش زیر پاسخ داده شده است. در صورتی که پاسخ خود را نیافتید و یا تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، از اینجا با ما در میان بگذارید.

۱- کارت اعتباری مجازی چیست و چه تفاوتی با کارت اعتباری فیزیکی دارد؟

کارت اعتباری مجازی از جمله کارت‌های معتبر بین المللی و غیرفیزیکی است که گزینه مناسبی برای انجام بیشتر خریدهای اینترنتی و پرداخت‌های آنلاین بین­ المللی می­ باشد. این کارتها وجود خارجی نداشته و صرفا اطلاعات و شماره کارت است که در خریدها استفاده میشود و  تفاوت اصلی آن با کارت های اعتباری فیزیکی آن است که نمیتوان با آن از دستگاههای ATM پول دریافت کرد. البته کارتهای اعتباری فیزیکی هم معمولا برای دریافت پول از دستگاههای خود پرداز ( به دلیل کارمزد بالای آن) استفاده نمیشوند.

۲- آیا مستر کارتهای Vpayment از قابلیت ۳Dsecure برخوردارند؟

بله. همه کارتهای اعتباری Vpayment از قابلیت ۳DSecure پشتیبانی میکنند.

۳- آیا مبلغ باقیمانده در یک کارت پس از خرید، قابل استفاده است؟

بله ، با درخواست مشتری مبالغ باقیمانده در کارت توسط Vpayment  و البته پس از کسر کارمزد آن قابل بازپرداخت به صورت ریال میباشد.

۴- آیا مستر کارتهای اعتباری قابلیت اتصال به PayPal دارند؟

به منظور بالا بردن امنیت کارتهای اعتباری و جلوگیری از استفاده افراد غیرمجاز، کارتهای اعتباری ما فقط برای یک تراکنش موفق معتبر میباشند و از آنجا که PayPal بیش از یک بار، کارت را اعتبار سنجی مینماید لذا از کارتهای اعتباری معمولی نمیتوان برای اتصال به PayPal استفاده نمود. البته Vpayment برای مشتریان عضو باشگاه خود امکان صدور کارتهای اعتباری طلایی با قابلیت چندین تراکنش را دارد. لازم به ذکر است که پرداخت های PayPal توسط Vpayment  انجام میشود اما دریافت کارت اعتباری با قابلیت اتصال به PayPal مختص اعضای باشگاه Vpayment  میباشد.

۵- آیا میتوان با یک کارت اعتباری خریدهایی با ارزهای مختلف انجام داد؟

بله . اصولا با مستر کارت اعتباری پرداختهای با واحد های ارزی مختلف را میتوان انجام داد اما چنانچه با یک مسترکارتی که با ارز پایه  دلاری صادر شده است یک پرداخت با  ارز متفاوت مثل یورو انجام شود هزینه تبدیل ارز نیز بر مبنای نرخ مسترکارت اضافه میشود. لذا توصیه میشود برای هر پرداختی مستر کارت با واحد ارزی مرتبط سفارش داده شود. از مزایای Vpayment آن است که شما میتوانید بدون پرداخت هزینه صدور، برای پرداختهای متفاوت خود کارتهای متفاوت و احیانا با واحدهای ارزی مختلف سفارش دهید.

۶- در صورت فاش شدن مشخصات کارت اعتباری چه باید کرد؟

از مزایای کارتهای اعتباری Vpayment آن است که تنها برای یک تراکنش موفق قابل استفاده میباشند. بنابراین اگر شما تنها یکبار با کارت پرداخت موفقی را انجام دهید دیگر نباید نگران سرقت اطلاعات کارت باشید. البته چنانچه قبل از انجام هر تراکنشی احتمال میدهید اطلاعات کارت شما در اختیار فرد دیگری قرار گرفته است لازم است سریعا مراتب را اطلاع دهید و مسئولیت هر گونه سوء استفاده از کارت متوجه سفارش دهنده آن میباشد.

۷- اگر در یک فروشگاه اینترنتی کارت اعتباری مورد قبول واقع نشد، آیا میتوان کارت را باطل نمود؟ در این صورت آیا کل هزینه صدور عودت داده میشود؟

در صورتیکه کارت آتورایز شود و به دلیل معتبر نبودن مرکانت، کارت اعتباری رد شود بنا به درخواست مشتری کارت کنسل میشود و کل هزینه برگشت داده میشود.

۸- شرایط عضویت در باشگاه مشتریان Vpayment چیست؟

درحال حاضر تنها مشتریان حقوقی میتوانند از مزایای باشگاه مشتریان Vpayment بهره مند شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال مدارک لازم با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

۹- آیا میتوان برای یک پرداخت دلاری از کارت اعتباری یورویی استفاده نمود؟

بله. اصولا با مستر کارت اعتباری پرداختهای با واحد های ارزی مختلف را میتوان انجام داد.

۱۰- آیا میتوان از مستر کارتهای اعتباری برای رزرو هتلهای خارجی استفاده نمود؟

لطفا برای سفارش رزرو هتل، از صفحه خدمات پرداخت بین المللی، قسمت رزرو هتل اقدام نمایید.

۱۱- هزینه کنسل نمودن یک کارت اعتباری چقدر است؟

هزینه کنسل نمودن هر کارت اعتباری معادل ۵ واحد ارزی  آن کارت میباشد و صرفا تا ۲ ساعت پس از زمان صدور کارت امکان پذیر است و پس از ۲ ساعت مشمول ضوابط نقد کردن مانده کارت خواهد شد.

۱۲- آیا کارتهای اعتباری مجازی قابل واگذاری به شخص ثالث هستند؟

خیر.  اطلاعات کارت شما نباید در اختیار افراد دیگر گذاشته شود و مسئولیت هر گونه استفاده از کارت متوجه سفارش دهنده آن میباشد.

۱۳- آیا میتوان از کارتهای اعتباری به عنوان کارت هدیه استفاده نمود؟

بلی اما دقت شود که کارتهای اعتباری مجازی صرفا قابل استفاده در خریدهای اینترنتی میباشند و برای دریافت پول از دستگاههای خود پرداز استفاده نمیشوند.

(Visited 102 times, 1 visits today)